logo

58. SLÉVÁRENSKÉ DNY

S DOPROVODNOU VÝSTAVOU

reg
8. - 9. 11. 2022
Hotel Avanti
Střední 61, Brno
Česká slévárenská společnost
58. SLÉVÁRENSKÉ DNYreg
s doprovodnou výstavou
8. - 9. 11. 2022
Hotel Avanti
Střední 61, Brno

Aktuální informace o konferenci 57. slévárenské dny®

Organizátor konference 57. slévárenské dny®, Česká slévárenská společnost, předpokládá, že se konference uskuteční prezenčně v hotelu Avanti v plánovaném termínu 9. – 10. 11. 2021. Konference bude probíhat dle časového plánu uvedeného na stránkách konference https://slevarenskedny.cz/index.php?stranka=program.

Pravidla pro konferenci 57. slévárenské dny® jsou určena pravidly uvedenými na Covid portálu https://covid.gov.cz/situace/kultura/spolecenske-akce

Při pobytu účastníků ve společných prostorách budou mít všichni účastníci nasazený respirátor řady FFP 2 s výjimkou konzumace jídla a občerstvení.

Prosíme všechny účastníky, aby při registraci předložili doklad o očkování, negativním výsledku PCR testu nebo potvrzení o prodělaném Covid onemocnění v době kratší než 90 dní. Tuto skutečnost každý účastník potvrdí při registraci svým podpisem (aktuálně platný požadavek pro pořádání veřejných akcí).

V případě, že nebude možné z důvodů vládních změn nebo rozhodnutí hygienické stanice konferenci 57. slévárenské dny® uskutečnit v prezenční formě, bude konference probíhat v režimu On – line v prostředí MS Teams.

V případě on-line přednášek bude program 57. slévárenských dnů® obsahově identický, budou však provedeny změny spojené s časovým plánem (přestávky na oběd, komerční přednášky apod.). V případě konání pouze on-line přednášek bude upravený časový plán zaslán všem účastníkům konference (přednášející, účastníci, vystavovatelé) v předstihu současně s pozvánkami – odkazy na jednotlivé sekce konference. Prostřednictvím těchto odkazů se mohou účastníci připojovat na sekce, které v danou dobu budou aktuálně probíhat.

V případě, že konference bude probíhat on-line, náleží každému platícímu účastníkovi sleva. V případě jednodenní účasti na konferenci činí poplatek za konferenci 1.200,- Kč bez DPH a pro dvoudenní účast pak ve výši 2.000,- Kč bez DPH.

V případě, že někteří přednášející nemohou být z jakéhokoliv důvodu fyzicky na konferenci účastni, bude možné přednášky prezentovat prostřednictvím MS Teams.

Pevně věříme, že se 57. slévárenské dny® budou konat v prezenční formě v hotelu Avanti v Brně v řádném termínu 9. – 10. 11. 2021 podle plánu

Těšíme se na shledání

Za organizační tým

doc. Ing. Antonín Záděra, Ph.D.

organizační garant 57. slévárenských dnů®

Pořadatel:

vut
Česká slévárenská společnost

Spolupořadatel:

vut
Ústav strojírenské technologie FSI VUT Brno
58. SLÉVÁRENSKÉ DNY

Sponzoři 58. slévárenských dnů:

ASK Chemicals Czech s.r.o. ASK Chemicals
Hüttenes-Albertus CZ s.r.o. Hüttenes-Albertus CZ s.r.o.
JAP INDUSTRIES s.r.o. JAP INDUSTRIES s.r.o.
JUNKER Industrial Equipment s.r.o. JUNKER Industrial Equipment s.r.o.
KERAMTECH s.r.o. KERAMTECH s.r.o.
LANIK Holding s.r.o. LANIK FOAM CERAMICS
MECAS ESI s.r.o. MECAS ESI s.r.o.
Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o. Slévárna a modelárna Nové Ransko, s.r.o.
ŠEBESTA-služby slévárnám s.r.o. Šebesta-služby slévárnám s.r.o.
TERMOSONDY Kladno spol. s r.o. TERMOSONDY Kladno spol. s r.o.
Z-MODEL, spol. s r.o. Z-MODEL, spol. s r.o.
ŽĎAS a.s. Žďas
Odborný garant:
doc. Ing. Antonín Záděra, Ph.D.
Organizační garant:
Ing. Václav Kaňa, Ph.D.
Ing. Vítězslav Pernica, Ph.D.